Sarah

Výkladem karet,esoterikou a léčitelstvím se zabývám více jak 15 let.Již od útlého věku jsem měla velice dobře vyvinutou intuici a empatii,která mě nikdy nezklamala a se vším jsem se dokázala včas poprat a pomoci svým nejbližším.
 

Výkladem karet,esoterikou a léčitelstvím se zabývám více jak 15 let.Již od útlého věku jsem měla velice dobře vyvinutou intuici a empatii,která mě nikdy nezklamala a se vším jsem se dokázala včas poprat a pomoci svým nejbližším. Za ta léta jsem prošla asi 30 různými kursy zaměřenými jak na alternativní tak i na klasickou medicínu a psychologii. Před 5 lety jsem vystudovala Ayurvédskou  terapii,do které mě zasvětil skvělý Mistr Raj Kumar ze Srí Lanky a která napomáhá k celkové detoxikaci organismu.
V roce 2009 jsem dokončila Universitu alternativní medicíny a zde jsem si rozšířila obzory v esoterice,psychologii,psychoterapii,léčitelství a i mnoha dalších oborech.Jelikož se esoterikou,vykládáním andělských karet a andělskou terapií Doreen Virtue,kyvadlem,psychoterapií,diagnostikou a léčitelstvím  zabývám již řadu let,je proto každá Vaše otázka pro mne výzvou a budu ráda,když mi svěříte svoje problémy a trápení a najdeme spolu tu správnou cestu k jejich zdárnému vyřešení.Dle rozboru Vašeho zdravotního stavu  rozepisuji i bylinné léčivé čaje,které dokáží zmírnit Vaše problémy a napomáhájí léčit zdravotní či psychický stav.